Nóż wędkarski na zamówienie – Podczas Custom Knives

Jeśli lubicie błąkać się z wędką przez kilka dni, spać pod namiotem i być blisko natury to na pewno nosicie ze sobą nóż. Przydaje się podczas filetowania, przedzierania przez chaszcze i jest obowiązkowym elementem każdego survivalowca.

Nóż wędkarski zawsze z nami

Na rynku znajdziecie olbrzymią gamę noży wędkarskich. Od większych scyzoryków po naprawdę duże noże „wyprawowe”. Nigdy nie wiemy, kiedy kawałek ostrza przyda się nam w terenie. Warto wybrać ostrze dobrej jakości, sprawdzone a jeśli przy okazji może być unikalną ręczną robotą tym lepiej dla nas.

Ile razy oglądałeś scyzoryk lub nóż i okazywało się, że jeden jest za długi inny za krótki. Ten nie ma odpowiedniej rękojeści a inny ma zbyt tandetne ostrze? To chyba zmora każdego poszukującego „idealnego” rozwiązania dla siebie. Uderzając do prywatnych wytwórców noży możesz poprosić o spotkanie, rozmowę i doradzenie. Razem na pewno zaprojektujecie Twój wymarzony nóż wędkarski. Zresztą sam zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Chcesz zamówić wymarzony nóż wędkarski?

Zajrzyj do artysty: https://www.facebook.com/PodczasKnives/

Wybrane noże od Podczas Custom Knives

Podczas Custom Knives pisze o sobie

Młody twórca z zapałem, rozwijam swój styl, przez niektórych odbierany jako dość nietypowy, robieniem noży zająłem się ok 2.5 roku temu, impulsem do stworzenia pierwszego ostrza była poniekąd szkoła i smykałka do majsterkowania (technikum), oprócz noży zdarza mi się wykonywać inne drobiazgi z metali kolorowych, najczęściej tytanu.

Od jakiegoś czasu bawię się włóknem węglowym, zacząłem personalizować dzięki temu dekory wnętrza samochodu. Stawiam na rozwój różnych umiejętności, zazwyczaj kręcę się w tematach DIY, samoróbek i mechaniki, wyzwania lubię i realizuję w miarę wolnego czasu, niestety doba ma tylko 24 godziny.

Leave a Reply