PanMucha.pl – amatorzy o wędkarstwie muchowym

A więc ruszyliśmy z serwisem wędkarstwa muchowego panmucha.pl. Postaramy się Wam powiedzieć o naszych doświadczeniach w nauce muchowania.

PanMucha.pl – amatorzy o muszkarstwie

Mamy nadzieje, iż kolejne ciekawe informacje, publikacje oraz nasze uwagi przypadną Wam do gustu. W głowie siedzi nam obraz tego jak wyglądać powinna szkoła dla amatorów. Sami jesteśmy nimi i sami gubimy się w tym wszystkim co wędkowanie na muchę oferuje.

Od odmiennego oznaczenia wędzisk i kołowrotków przez sprawy związane z linkami oraz ich doborem a co ważniejsze „udanym” wyborem po same muchy.

Już wkrótce pozwolimy sobie Wam przedstawić nasze typy na najlepsze muchy. Nasze najciekawsze muszyska również trafią do małego sklepu muchowego. Każdy zakupiony u nas produkt będzie mini „cegiełką” na rozwój serwisu PanMucha.

Jeśli uznasz, że nasz serwis dobrze przedstawia tematykę wędkarstwa muchowego będziemy zaszczyceni jeśli również zdecydujesz się na zakup starannie dobranych i przetestowanych produktów przeznaczonych dla muszkarzy.

Proszę również pamiętać, iż nasz serwis stawia na naukę i praktykę zdobywaną od podstaw. Naszą ofertę sprzętu przeznaczamy dla amatorów i już bardziej doświadczonych wędkarzy. Nasze muchy natomiast przeznaczamy dla każdego wędkarza muchowego.

Leave a Reply